АФНУ
5
Років досвіду
2
Верифіковані рекомендації
2
Роки на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
35
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
сьогодні
Фахівець з нерухомості АФНУ.
Працюю з 2021 року по Кременецькому району Тернопільської області.

Оренда комерційної нерухомості (15)

  • Комфорт Real Estate
    1 600 $/міс
    4 $/м²

    Дубенська вул., 210

    БЕЗ КОМІСІЇ
    приміщення вільного призначення
    456 м²
    1 тиж. тому
    Переваги: • два поверхи, зручне планування (зал + кабінети) • аварійний вихід • наявне сховище • всі комунікації: електроенергія, вода, газ • панорамні вікна з гарним оглядом. Можлива оренда кожного поверху окремо.
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ
  • Комфорт Real Estate
    12 000 грн/міс
    156 грн/м²

    Морґви вул., 77

    БЕЗ КОМІСІЇ
    приміщення вільного призначення
    77 м²
    1 тиж. тому
    Стан: базовий ремонт Комунікації: електроенергія, водопостачання, власний септик Утеплений фасад та стеля Є аварійний вихід Зручне розташування: поряд квіткова гуртовня, ресторан, кафе, магазин та зупинка транспорту до м. Шумськ
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ
  • Комфорт Real Estate
    4 500 грн/міс
    265 грн/м²

    Симона Петлюри вул., 18

    БЕЗ КОМІСІЇ
    торгівельне приміщення
    17 м²
    1 тиж. тому
    Здається в оренду приміщення! Оренда комерційного приміщення у Кременці – ідеальне місце для вашого бізнесу! Пропонуємо в оренду сучасне приміщення (МАФ) у місті Кременець, на жвавій вулиці С. Петлюри. Чому це чудова можливість для вашого бізнесу? ✅ Вигідна локація – поряд із такими популярними закладами, як «Копійочка», «ГаляБалувана», а також банківськими сервісами (ПриватБанк – термінал і банкомат). ✅ Висока прохідність – розташування в житловому масиві та близькість до головної дороги (лише 10 метрів) гарантують потік потенційних клієнтів. ✅ Зручний під’їзд – комфортні умови для клієнтів та постачальників. ✅ Сучасне приміщення – просторий інтер’єр, якісні комунікації, електричне опаленн...
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ
  • Комфорт Real Estate
    1 500 $/міс
    1 $/м²

    Київська вул. (107-ї Кременецької Дивізії), 5

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    1356 м²
    1 тиж. тому
    Оренда виробничого комплексу в місті Кременець, Тернопільська обл., вул. Київська, 5 Загальна площа 1357 м² Оренда можлива повністю або частинами Розташування промислова зона Зручний підїзд великогабаритного транспорту Тверде покриття території Огороджена териорія Переваги комплексу: Власна водонапірна башта Власна електична станція 60 кВ 1 га території частково асфальтовано Кабінети різної площі під офіси, склади або виробництво Окремий будиночок для персоналу Можливість проживання працівників на території Ідеально підійде для: ️ Виробничої діяльності ️ Логістичного центру ️ Складського комплексу ️ Переробного або сервісного підприємства Це простір для масштабування вашого бізнесу: автономн...
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ
  • Комфорт Real Estate
    30 000 грн/міс
    78 грн/м²

    Вокзальна, 5

    БЕЗ КОМІСІЇ
    виробниче приміщення
    387 м²
    1 тиж. тому
    На території є: 2 пилорами (станки) , обрізний станок , торцовочний станок , циркулярка , обладнання для розводки та заточки пил , Підключена електроенергія 380V , Є вода , Пилорама діюча та готова до роботи без додаткових вкладень
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ
  • Комфорт Real Estate
    62 300 грн/міс
    100 грн/м²

    Київська вул. (107-ї Кременецької Дивізії), 1

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    624 м²
    3 тиж. тому
    Здається в оренду просторе та повністю адаптоване приміщення під дитячий садочок у місті Кременець, вул. Київська Готове рішення для старту без зайвих вкладень! Приміщення облаштоване меблями Є всі комунікації: світло, газ , вода , газове опалення Два санвузли Повноцінна кухня Ігрова накрита зона Багато окремих кімнат – ідеально для груп або занять Ковролін – безпечно та затишно для дітей Перекритий дах Відеонагляд по території Призначення: Земля – комерційне Приміщення – комерційне Універсальний варіант для різних напрямків: дитячий садочок , приватна школа , центр розвитку дітей ,студії, гуртки та навчальні простори , дитячий центр чи клініка МОЖЛИВО ОРЕНДА ЧАСТИНИ !!!!!
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ
  • Комфорт Real Estate
    30 000 грн/міс
    240 грн/м²

    Горбача вул., 5б

    БЕЗ КОМІСІЇ
    приміщення вільного призначення
    125 м²
    1 міс. тому
    Здається в оренду приміщення для бізнесу в Кременці! вул. Горбача, 5б Комерційне приміщення – 125 м² ✔️ Просторий зал з можливістю перепланування ✔️ Ремонт під орендаря – ви самі обираєте, як виглядатиме ваш простір ✔️ Тепла підлога, газовий котел – комфорт у будь-яку пору року ✔️ Встановлені витяжки ✔️ Великі панорамні вікна – багато природного світла ✔️ Зручний під’їзд, можливість облаштування вивіски Ідеально для: медичного центру магазину ️‍♂️ фітнес- або йога-студії ‍♀️ салону краси шоуруму офісу чи коворкінгу
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ
  • Комфорт Real Estate
    15 000 грн/міс
    97 грн/м²

    Дубенська вул., 140

    БЕЗ КОМІСІЇ
    торгівельне приміщення
    155 м²
    1 міс. тому
    К Р Е М Е Н Е Ц Ь !!! Просторий зал 155 м.кв. в ОРЕНДУ! Цокольний поверх ️Кременець , вул. Дубенська (автовокзал)️ Переваги: - розвинена інфраструктура❗️ - працюючий бізнес по сусідству❗️ - лічильники води, електроенергії❗️ - ремонт❗️ - санвузол, інтернет ❗️ - вентиляція, освітлення, опалення ( тепла підлога або кондиціонер) ❗️ - аварійний вихід,вхід з двору❗️
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ
  • Комфорт Real Estate
    10 000 грн/міс
    345 грн/м²

    Б. Козубського вул., 8

    БЕЗ КОМІСІЇ
    приміщення вільного призначення
    29 м²
    1 міс. тому
    Тепле, світле, з якісним ремонтом Є санвузол та бойлер Можливість виведення води та каналізації в зал Зручне планування Ідеально підходить для: • перукарні • салону краси • масажного кабінету • майстерні • магазину • офісу • та інших видів бізнесу
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ
  • Комфорт Real Estate
    10 000 грн/міс
    143 грн/м²

    Захисників України вул. (Льотчиків-Визволителів), 62

    БЕЗ КОМІСІЇ
    приміщення вільного призначення
    70 м²
    1 міс. тому
    Всередині приміщення вже зроблено якісний ремонт — вам залишається лише завозити меблі та запускати роботу. Є власний санвузол — це ще один плюс для комфорту персоналу та клієнтів. Опалення у приміщенні — газове, отже ваші витрати на комунальні послуги будуть більш економними, особливо в холодну пору року. Локація дійсно виграшна — це перша лінія від дороги в районі Горбача, просто біля Центральної лікарні. А це означає стабільний потік людей щодня, що дуже важливо для бізнесу. Поряд зупинки громадського транспорту, продуктові магазини, житловий комплекс — усе це створює чудове оточення, яке працює на вас.
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ
  • Комфорт Real Estate
    16 000 грн/міс
    138 грн/м²

    Вишнівецька, 1

    БЕЗ КОМІСІЇ Відеотур
    торгівельне приміщення
    116 м²
    1 міс. тому
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ
  • Комфорт Real Estate
    3 500 грн/міс
    184 грн/м²

    Шевченка, 45

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    19 м²
    1 міс. тому
    Присіщення в самому центрі міста,з хорошим заїздом, при потребі з меблями! Приміщення цокольне. Вода, електроенергія.
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ
  • Комфорт Real Estate
    1 750 $/міс
    10 $/м²

    Ольжича пров., 6

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    175 м²
    1 міс. тому
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ
  • Комфорт Real Estate
    8 500 грн/міс
    521 грн/м²

    Б. Козубського вул., 8

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    16 м²
    1 міс. тому
    Здається в оренду комерційне приміщення в центрі , поруч із реабілітаційним центром для людей з інвалідністю та клінікою ВІСАН (томопатологія). • прибудоване до основної будівлі • окремий вхід • парковка поруч • усі комунікації підключені • зроблений ремонт • готове до використання
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ
  • Комфорт Real Estate
    6 000 грн/міс
    139 грн/м²

    Симона Петлюри вул., 1б

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    43 м²
    1 міс. тому
    Чудовий обєкт для оренди. Дуже тепло. Поряд АТБ! Останнє приміщення у комплексі!
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки: